SAMOSTATNÁ HOTELOVÁ ÚČETNÍ

  • Mikulov

Pracovní místo ( SAMOSTATNÁ HOTELOVÁ ÚČETNÍ ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

15.9.2016 - 4* kongresový a wellness hotel Galant v Mikulově přijme do svého nového týmu samostatnou účetní.
Životopisy zasílejte na email: hr@galant.cz nebo kontaktujte zaměstnavatele telefonicky na čísle 720 978 837.

Náplň práce: samostatné účtování 4* hotelu, kompletní účtování, zpracování, kontrola a evidence vystavených účtů, faktur, pohledávky, závazky, DPH, kontrola pokladen, provádění účetních uzávěrek, finanční výkazy, ostatní administrativní práce

Požadujeme: praxe na pozici účetní minimálně 5 let podmínkou, min. středoškolské vzdělání s maturitou, komunikativnost a příjemné vystupování, zodpovědnost a flexibilita, samostatnost a ochota se vzdělávat.

Nabízíme: možnost ubytování v hotelu, podnikové stravování, dynamický kolektiv, osobní ohodnocení ke mzdě v závislosti na kvalitě odvedené práce, flexibilní pracovní doba
Volné místo samostatná hotelová účetní pro lokalitu Mikulov.