Schlieger, s. r. o.

instalatér / topenář

Odeslat

Pracovní náplň
- montáže tepelných čerpadel, solárních systémů a podlahového topení
- samostatnost, flexibilita a ochota se učit novým věcem, praxe výhodou
Osobní kontakt možný po předchozí tel. domluvě.
Volné místo instalatér / topenář pro lokalitu Chotěboř.

Nabízíme
Nástup možný od: 01. 08. 2018
Směnovost: Jednosměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: instalatér / topenář

Minimální požadavky vzdělání: Střední odborné (vyučen)
Lokalita: Kraj Vysočina
Obor: Stavebnictví a reality, Výroba, provoz a řemesla
Pozici nabízí: Schlieger, s. r. o.
Ulice: Sokolohradská 1728
Město: Chotěboř
PSČ: 583 01

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Ing. Markéta Chrbolková
E-mail: marketa.chrbolkova@schlieger.cz
Telefon: +420 566 440 009,777 932 346

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: Schlieger, s. r. o.