Kaufland Česká republika v.o.s. distributor/ka zákaznických novin

distributor/ka zákaznických novin

Odeslat

Pracovní náplň
kontakt: Teplá Jana, tel.: 251051341, e-mail: personal@kaufland.cz
místo výkonu práce:
Kobylisy 14 - převážně ulice Davídkova, U Slovanky, Nad Okrouhlíkem a okolí
Kobylisy 08 - převážně ulice Horňátecká, Vršní, Klapkova, Čumpelíkova a okolí
Zlonín
Klecany
Líbeznice
Holešovice 12 - převážně ulice Strojní, U Studánky, Ovenecká, Dukelských hrdinů, Gerstnerova a okolí
Holešovice 13 - převážně ulice Štemberkova, U Smaltovny, Řezáčovo náměstí, Heřmanova a okolí
Holešovice 16 - převážně ulice Milady Horákové, Dobrovského, Letohradská, Kostelní a okolí
Náplň práce - pravidelná roznáška našich zákaznických novin
Požadujeme - ukončená povinná školní docházka, čas ve středu (2-4 hodiny)
Nabízíme - odpovídající odměnu, dohodu o provedení práce, dlouhodobou spolupráci

Nabízíme
Nástup možný od: 16. 09. 2016
Směnovost: Jednosměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: distributor/ka zákaznických novin

Minimální požadavky vzdělání: Základní + praktická škola
Obor: Služby zákazníkům
Pozici nabízí: Kaufland Česká republika v.o.s.

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Jana Teplá
E-mail: Jana Teplá
Telefon: +420 251 051 341

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: Kaufland Česká republika v.o.s.