personální ředitel/ka

  • Sudoměřice

Pracovní místo ( personální ředitel/ka ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Pracoviště: Sudoměřice 552. Společnosti IZOS s.r.o.. lídr ve výrobě stavebního skla v České republice, hledá z důvodu doplnění praconvího týmu pro svůj výrobní závod v Sudoměřicích (okres Hodonín) pracovníka na pozici: personální ředitel/ka. Co nabízíme: práci na HPP, 50ti% příspěvek na stravování, 13.plat v případě kladného hospodářského výsledku společnosti, práci v moderním prostředí, dobrá dopravní dostupnost hromadnou dopravou z Hodonína, Strážnice, Veselí nad Moravou. Požadujeme: VŠ, zkušenosti na obdobné pozici, AJ nebo NJ slovem i písmem podmínkou. Co bude Vaší pracovní náplní: budete odpovědný za vedení, kontrolu, hodnocení a rozvoj pracovníků výroby, Vaší prací bude také aktivní vedení náborů nových pracovníků do výroby, mít pod dohledem materiál pro výrobu: naskladnění, kontrola dodacích listů, kontrola uskladnění a spotřeby apod. Kontakt na tel. 533 534 606 od 6:00 do 16:00 hod, na mail: prace@sudomerice.izos.org
Volné místo personální ředitel/ka pro lokalitu Sudoměřice.