Asistent/ka soudce

  • Ústí nad Labem

Pracovní místo ( Asistent/ka soudce ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Místo výkonu práce: Národního odboje č.p. 1274/26
Střekov, Ústí nad Labem.
Požadujeme: dokončené vysokoškolské vzdělání v magisterském stud. programu na právnické fakultě v ČR, právní praxe vítána ale není podmínkou, výpis z rejtříku trestů.
Nabízíme: platové podmínky dle plat. tarifů 11. pl. tř. od 17 870,-Kč., práce v mladém kolektivu, vstřícný přístup, pětiměsíční adaptační plán, další vzdělávání prostř. Justiční akademie,pomoc s přípravou na justiční zkoušky,možnost jmenování do pozcie soudců,
další bonusy: pružná pracovní doba s pevnou částí, stravenky, příspěvek z fondu FKSP, 25 dní dovolené + 5 dní indispozičního volna, pracovní poměr uzavřený vždy na půl roku, poté možnost prodloužení pracovního poměru na dobu neurčitou.
Zájemci se mohou hlásit na uvedený e-mail nebo na tel. číslo od 08:00 do 15:00 hod.
Volné místo asistent/ka soudce pro lokalitu Ústí nad Labem.