finanční controller

  • Dačice

Pracovní místo ( finanční controller ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Požadujeme:
- VŠ, SŠ ekonomického směru
- komunikativní znalost německého nebo anglického jazyka
- excelentní znalost MS Office, zejm. Excel a PowerPoint
- všeobecný ekonomický přehled
- časovou flexibilitu
- přirozenou autoritu, efektivní a přesvědčivý ústní a písemný projev
- 3 roky praxe v oboru finance, účetnictví nebo controlling podmínkou
Pracovní náplň:
- vybudování a zajišťování finančního controllingu ve společnosti
- sestavování výrobkových kalkulací a spoluúčast na přípravě nabídek pro zákazníky
- aktivní nákladový controlling, vyhledávání úspor a zvyšování efektivity
- plánování investic, výpočet návratnosti, sledování vytížení strojů a zařízení
- zpracovávání finančních plánů organizace v součinnosti s ostatními odděleními a centrálou v zahraničí, sledování odchylek
- vyhodnocování a reporting ukazatelů společnosti, sestavování komentářů
Nabízíme:
- dobré platové podmínky a firemní benefity
- perspektivní práce v rozvíjející se zahraniční společnosti
- příjemné pracovní prostředí
- pracovní poměr na dobu určitou 1 rok s možností prodloužení
- pracovní doba 7:30-16:00 hod. - možnost úpravy po dohodě
Volné místo finanční controller pro lokalitu Dačice.