specialista privátního bankovnictví BrokerPOINT

  • Blansko

Pracovní místo ( specialista privátního bankovnictví BrokerPOINT ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Pracovní poměr na dobu určitou 1 roku s možností prodloužení
Náplň práce: Plánování a realizace akviziční činnosti s cílem rozšířit portfolio klientů obchodního místa. Poskytování vysoce kvalitního a profesionálního poradenství. Identifikace potřeb klientů, navrhování optimálních řešení. Zpracování klientské dokumentace. Budování a rozvoj dlouhodobých vztahů s klienty. Péče o akvizicí získané portfolio klientů. Odpovědnost za prodejní výsledky a kvalitu poskytovaných služeb.
Požadujeme: SŠ/VŠ vzdělání nejlépe ekonomického směru. Praxi v oblasti péče o klienty a prodeje služeb. Profesionální vystupování, prezentační a organizační schopnosti. Vynikající prodejní a komunikační dovednosti. Mobilitu a časovou flexibilitu. Znalost bankovních produktů.
Nabízíme: Plat od 25.000 Kč. Systém odměňování navázaný na Vaše obchodní úspěchy. Zodpovědnou a zajímavou práci na plný pracovní úvazek.
Místo výkonu práce Blansko, občasné dojíždění na pobočku v centru Brna.
Kontakt: Lukáš Křetínský mobil: 725 256 868, email: lukas.kretinsky@bcas.cz
Volné místo specialista privátního bankovnictví brokerpoint pro lokalitu Blansko.