instruktoři/ administrátoři sportovních aktivit

  • Brno

Pracovní místo ( instruktoři/ administrátoři sportovních aktivit ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Požadované dovednosti:
Anglický jazyk výhodou
Německý jazyk výhodou
Polský jazyk výhodou
Zkušenost s filmováním a střihem videa výhodou
ŘP výhodou
Práce na PC samozřejmostí
Zkušenost s lyžováním a snowboardingem výhodou
Průkaz instruktora lyžování nevyžadujeme

Poznámka k volnému místu:
Firma
Firma CITY SPORTS s.r.o. poskytuje sportovní vyžití pro obyvatele měst.

Služba CITY SKI je největším poskytovatelem jednodenních lyžařských zájezdů v České republice. Jakožto lyžařští patrioti směřujeme naše jednodenní zájezdy předně na naše moravské a české hory. V letním období organizujeme zájezdy na vodní lyžování a wakeboarding.

Pro plánovanou expanzi hledáme několik nových spolupracovníků pro administrativu a organizaci našich zájezdů. Našimi klienty jsou sportovci od školních lavic, přes veřejnost, po skupiny v důchodovém věku.

Nabízíme velmi dostupné lyžování na sněhu i na vodě těm, kteří by si ho jinak nemohli dovolit, nebo by se na hory nemohli dostat, nebo upřednostňují komfort a cenové výhody našich bezkonkurenčních balíčků. Více informací naleznete na: www.cityski.cz

Firma je také provozovatelem vleků pro vodní lyžování. Více informací naleznete na: www.citywake.cz

V letním období pořádáme zájezdy na vodní lyžování a také provozujeme areál pro beach volejbal a také organizujeme beach volejbalové a beach tenisové turnaje a soustředění. Více informací naleznete na: www.citybeach.cz

Firma CITY SPORTS s.r.o. je také organizátorem sportovních akcí a závodů pro veřejnost. Více informací na: www.citysports.cz

Pozice
Administrace a vedení lyžařských a sporto