Seřizovač, mechanik

  • Jindřichův Hradec

Pracovní místo ( Seřizovač, mechanik ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Do oblasti výroby obalových materiálů hledáme šikovné muže se strojírenským vzděláním na pozici seřizovače.
Náplň práce:
- obsluha výrobní linky; kontrola správného výrobního procesu a finálních výrobků; pravidelná kontrola a údržba strojů; vedení záznamů o výkonu a údržbě;
Požadujeme:
- vzdělání technického směru s výučním listem; praxe na obdobné pozici výhodou; spolehlivost; dobrý zdravotní stav;
Nabízíme:
- mzda od 20.000 Kč na základě zkušeností; práce v třísměnném provozu; 13. plat po dosažení stanovených kritérií; výkonnostní příplatky; příspěvek na dopravu; svoz z Dačic zdarma;
Pokud Vás naše nabídka zaujala, zašlete svůj životopis na adresu s.hrabakova@nsesolutions.cz nebo si domluvte osobní schůzku na telefonním čísle +420 777 432 700.
Volné místo seřizovač, mechanik pro lokalitu Jindřichův Hradec.