Proadači - pokladní

Pracovní místo ( Proadači - pokladní ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Místo práce: Letenské náměstí č.p. 38/7, Praha 7
Kontakt na tel.: 220570252, 220570253.
U DPP / DPČ je mzda 85,-/hod.
Jedná se o práce na pokladně, doplňování zbožží na mléčném úseku a koloniálu, práce v lahůdkách.
Volné místo proadači - pokladní pro lokalitu Praha.

Mohly by Vás zajímat obory:

Obchod, prodej a nákup

Další volná místa

Asistent/ka ředitelky společnosti Láká Vás prostředí financí a bankovnictví? Máte ZKUŠENOSTI s administrativou a podporou managementu? Bavilo by Vás být pravou rukou svého nadřízeného? Pokud Vás nemělo překvapit nic z níže uvedených úkolů:
Grafton Recruitment s.r.o. Praha 1, Plný úvazek, Inzerováno před 3 dny

Recepční - Asistent/ka - PRAHA 10 Máte již nějaké pracovní zkušenosti nabrané například během školy? Domluvíte se obstojně ANGLICKY a bavila by Vás PRÁCE S LIDMI? Hledáme kandidáty na pozici RECEPČNÍ/ASISTENT/ka a rádi se s Vámi setkáme osobně!
Grafton Recruitment s.r.o. Praha 10, Plný úvazek, Inzerováno před 3 dny

Účetní až 50 000 Kč! Jste účetní se zkušenostmi 1-2 roky z oboru? Rozhlížíte se po změně, chcete pracovat v mladém kolektivu a využít své znalosti angličtiny?
Grafton Recruitment s.r.o. Praha, Plný úvazek, Inzerováno před 3 dny