BILLA, spol. s r.o. Proadači - pokladní

Proadači - pokladní

Odeslat

Pracovní náplň
Místo práce: Letenské náměstí č.p. 38/7, Praha 7
Kontakt na tel.: 220570252, 220570253.
U DPP / DPČ je mzda 85,-/hod.
Jedná se o práce na pokladně, doplňování zbožží na mléčném úseku a koloniálu, práce v lahůdkách.
Volné místo proadači - pokladní pro lokalitu Praha.

Nabízíme
Nástup možný od: 14. 09. 2016
Směnovost: Dvousměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Proadači - pokladní

Minimální požadavky vzdělání: Nižší střední odborné
Lokalita: Praha
Obor: Obchod, prodej a nákup
Pozici nabízí: BILLA, spol. s r.o.
Ulice: Letenské náměstí 38
Město: Praha
PSČ: 170 00

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Lucie Vlčková
Telefon: +420 220 570 252,220 570 253

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: BILLA, spol. s r. o.