Vedoucí odboru kultury, školství a cestovního ruchu

  • Prachatice

Pracovní místo ( Vedoucí odboru kultury, školství a cestovního ruchu ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Požadavky:
manažerské schopnosti, praxe min. 3 roky ve vedoucí pozici, znalost německého eventuálně anglického jazyka na komunikativní úrovni výhodou (bližší informace na www.prachatice.eu)

Termín podání přihlášky: Doručení žádostí včetně příloh na podatelnu Městského úřadu Prachatice nejpozději do 23.09.2016 do 16:00 hodin.

Obálku označte Výběrové řízení - vedoucí odboru kultury, školství a cestovního ruchu. Přihlášky doručené po výše uvedeném termínu nebudou akceptovány, platí též pro doručování poštovní přepravou.

Předpokládaný termín nástupu: listopad 2016

Informace na telefonu:

388 607 535 - Ing. Karel Pašek, tajemník Městského úřadu Prachatice
Volné místo vedoucí odboru kultury, školství a cestovního ruchu pro lokalitu Prachatice.