OBCHODNÍ MANAŽER

  • Brno

Pracovní místo ( OBCHODNÍ MANAŽER ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Kontakt:
Nabídky se stručným životopisem zasílejte, prosím, prostřednictvím e-mailu na adresu: info@fajners.cz
Nástup: dohodou
Pracoviště: B R N O
Náplň práce:
vytváření obchodních nabídek, uzavírání obchodních případů
práce se stávající databází zákazníků a vyhledávání nových
samostatné vedení obchodních jednání
sledování celého obchodního případu, od přípravy, dojednání podmínek, objednávky až po realizaci zakázky
Požadujeme:
Vzdělání SŠ
min. 2 roky praxe s prodejem výhodou
smysl pro obchod a jasnou motivaci k aktivní obchodní činnosti
výborné komunikační a prezentační dovednosti
příjemné a profesionální vystupování, schopnost získat pozornost a důvěru
zodpovědnost, samostatnost, pozitivní přístup
systematičnost při řešení úkolů, schopnost zastřešit přidělený region
dobrá znalost práce na PC (MS Office, excel, word, outlook)
ŘP sk. B - ochota intenzivně cestovat po celé ČR, SK, výjimečně i do okolních států
Nabízíme:
zázemí stabilní české prosperující společnosti
velký prostor pro seberealizaci
práce na HPP
mzdové ohodnocení 20-30.000 Kč
po zapracování služební automobil, telefon, PC
Volné místo obchodní manažer pro lokalitu Brno.