OPERÁTOR LOGISTIKY - VZV

  • Liberec

Pracovní místo ( OPERÁTOR LOGISTIKY - VZV ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Popis práce:
- plní úkoly vyplývající z příručky kvality a požadavků normy ISO/TS 16949
- odpovídá za provedenou práci, její kvalitu a průběžnou kontrolu dle pracovních postupů
- při své práci využívá náčiní a strojní vybavení určené k dané činnosti (vždy až po řádném zaučení / proškolení) - tzn. manipulační vozíky (VZV), čtečku čárového kódu
- zajišťuje manipulaci s materiálem - vykládka materiálu z LKW do příjmové zóny
- zajišťuje manipulaci s materiálem - zaskladnění materiálu do skladu
- zajišťuje manipulaci s materiálem - zásobování předem určených míst, označování obalů / dílů
- zajišťuje manipulaci s materiálem - nakládka materiálu na LKW
- plní ostatní pokyny a úkoly od přímého nadřízeného
- odpovědnost za svěřenou manipulační techniku (technický stav, čistota)
Požadavky:
- zkušenosti na stejné nebo podobné pozici
- platné řidičské oprávnění VZV
- flexibilní přístup k řešení problémů, samostatnost, spolehlivost, ochota učit se
- znalost práce na PC (MS Office)
Nabízíme:
- stravenky v hodnotě 40 Kč - plně hrazené zaměstnavatelem
- čtvrtroční odměny
- dovolená až 5 týdnů
- příplatky za směnnost a svátky
Pracovní poměr na dobu určitou 1/2 roku, poté možnost prodloužení
Hlásit se e-mailem nebo telefonicky od 8.00 do 16.00 hod.
Volné místo operátor logistiky - vzv pro lokalitu Liberec.