PROBAČNÍ ÚŘEDNÍK PMS LIBEREC

  • Liberec

Pracovní místo ( PROBAČNÍ ÚŘEDNÍK PMS LIBEREC ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Požadujeme:
- ukončené vysokoškolské magisterské studium humanitního směru
- vysoké pracovní nasazení
- flexibilitu
- ochotu vzdělávat se
- bezúhonnost
- způsobilost k právním úkonům
- znalost práce na PC
- řidičský průkaz skupiny B
Nabízíme:
- platová třída 9, po zkušební době 11 (dle Přílohy č. 4 Nařízení vlády č. 564/2006 Sb.), rozpětí od 15.170,-Kč ve zkušební době a po zkušební době až do 26.870,-Kč dle praxe
- po osvědčení osobní hodnocení
- 5 týdnů dovolené
- 5 dní sick days
- pružná pracovní doba
- odborné vzdělávání
- stravenky
- přátelské a podporující pracovní prostředí
- zázemí stabilní organizace
- nástup možný od 17. 10. 2016
Další informace: Strukturovaný životopis spolu s motivačním dopisem a souhlasem se zpracováním osobních údajů doručte nejpozději do 22. 9. 2016 do 12:00 na e-mail: bdejnozkova@pms.justice.cz, nebo na adresu střediska PMS v Liberci (Nám. Dr. E. Beneše 585/26, 460 01 Liberec).
Výběrové řízení se bude konat dne 30. 9. 2016 od 9:00 hodin ve středisku PMS Liberec.
Kontakt
Probační a mediační služba ČR
Mgr. Blanka Dejnožková
Nám. Dr. E. Beneše 585/26
460 01 Liberec
Volné místo probační úředník pms liberec pro lokalitu Liberec.