Specialista marketingu pro KVK Holding a.s.

  • Kunčice nad Labem

Pracovní místo ( Specialista marketingu pro KVK Holding a.s. ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

SPECIALISTA MARKETINGU - pro KVK Holding a.s.
Náplň práce:
- plnění plánu MKT aktivit a jeho aktualizace
- sledování čerpání MKT rozpočtu
- příprava marketingových a propagačních aktivit
- správa a aktualizace webových stránek, práce se sociálními sítěmi
- sledování vývoje, trendů, novinek a konkurence v odvětví
- úzká spolupráce s obchodním oddělením, grafikem, tiskárnou
- spolupráce při tvorbě MKT plánu + plánu MKT aktivit
- spolupráce při přípravě mediaplánů
- spolupráce při aktualizaci benchmarkingu
Požadujeme:
- VŠ / SŠ vzdělání - technické, obchodní, marketingové
- praxe v oblasti marketingu, obchodu výhodou
- orientace v oblasti stavebnictví výhodou
- koncepční a kreativní myšlení
- smysl pro grafický design a detail
- výborné komunikativní a organizační schopnosti, samostatnost
- aktivní zájem o nové trendy v oblasti marketingu a PR
- dobrou znalost práce na PC (uživatelsky MS Office)
- znalost grafických programů výhodou
- znalost anglického jazyka výhodou
- ŘP sk. B
Nabízíme:
- zajímavou a náročnou práci s prostorem pro seberealizaci a uplatnění vlastních nápadů
- působení v silné a stabilní společnosti
- práci v příjemném prostředí
- práci v jednosměnném provozu
- možnost osobního rozvoje
- zaměstnanecké benefity - 5 týdnů dovolené, příspěvek na stravování, příspěvek na penzijní připojištění, sleva na firemní výrobky, odměnu při životním a pracovním jubileu
Nástup možný ihned nebo dle dohody.
Nabídky s profesním životopisem zasílejte na osobní oddělení společnosti: Krkonošské vápenky Kunčice a.s., čp. 150, PSČ 543 71 Kunčice nad Labem nebo na e-mail: valeso