Pracovníci ostrahy, strážní

  • Rumburk

Pracovní místo ( Pracovníci ostrahy, strážní ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Pracoviště: Pražská 396/23, Rumburk 2 - Horní Jindřichov, 408 01 Rumburk.
Požadavky:
Požadujeme:
* vhodné pro studenty, důchodce aj.
* čistý trestní rejstřík
* časová flexibilita
* spolehlivost a pečlivost

Nabízíme:
* nejprve sjednána práce na Dohodu o provedení práce, po zapracování možnost práce na HPP
* hlídání admin.budov a vstupní recepce, vrátnic, skladů, prodejen, staveb
* možnost zajištění ubytování
* plně hrazený pracovní oděv
* zajištění certifikace k výkonu práce strážného

V případě zájmu zašlete prosím Váš životopis s telefonickým kontaktem na Vás, popřípadě volejte pro více info Pondělí až Pátek v čase 8:00 - 16:00 724 596 551 nebo ZDARMA infolinku 800 100 286.
Výběrové řízení pak na adrese: Moskevská 63, 101 00 Praha 10, popř. Středočeský kraj
- termín dle telefonické domluvy
Volné místo pracovníci ostrahy, strážní pro lokalitu Rumburk.