recepční - hlídač - ostraha majetku

  • Jindřichův Hradec

Pracovní místo ( recepční - hlídač - ostraha majetku ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Hledáme pro dlouhodobou spolupráci pracovníky na ostrahu různých objektů (admin.budovy a vstupní recepce, vrátnice, sklady, prodejny, stavby). Místo výkonu práce: Jindřichův Hradec;
Požadujeme:
- muže/ ženy starší 22-ti let; vhodné i pro studenty, důchodce aj.
- čistý trestní rejstřík
- ochotu pracovat na směny (turnusová pracovní doba)
- časová flexibilita, spolehlivost a pečlivost
Nabízíme:
- první měsíc práce na dohodu o provedení práce, po zapracování možnost práce na HPP
- odměna 70,- Kč/hod. + odměny
- možnost zajištění ubytování
- plně hrazený pracovní oděv
- zajištění certifikace k výkonu práce strážného
- nástup: IHNED
V případě zájmu o spolupráci zašlete prosím Váš životopis s telefonickým kontaktem na Vás, popřípadě volejte pro více info 724 596 511 nebo ZDARMA infolinku 800 100 286.
Volné místo recepční - hlídač - ostraha majetku pro lokalitu Jindřichův Hradec.