Bytprům, výrobní družstvo v Ostravě

Klempíř, pokrývač, zámečník

Odeslat

Pracovní náplň
Místo výkonu práce: Ostrava-Zábřeh, Výškovická 3052/38, práce se provádí na zakázkách v ČR.

2 roky minimální praxe v požadovaném oboru, řidičský průkaz B výhodou

Benefity: stravenky, 25 dní dovolené

Možnost i pracovního poměru, podle kvalifikace uchazeče.
Volné místo klempíř, pokrývač, zámečník pro lokalitu Ostrava.

Nabízíme
Nástup možný od: 16. 10. 2017
Směnovost: Jednosměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Klempíř, pokrývač, zámečník

Minimální požadavky vzdělání: Střední odborné (vyučen)
Lokalita: Moravskoslezský kraj
Obor: Stavebnictví a reality, Výroba, provoz a řemesla
Pozici nabízí: Bytprům, výrobní družstvo v Ostravě
Ulice: Varšavská 1572
Město: Ostrava
PSČ: 709 00

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Hopan
E-mail: Hopan
Telefon: +420 602 720 827 7-17hod

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: Bytprům, výrobní družstvo v Ostravě