Recepční / Hlídač / Ostaha majetku

  • Nový Bor

Pracovní místo ( Recepční / Hlídač / Ostaha majetku ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Místo výkonu práce: B. Egermanna 851, 473 01 Nový Bor.

Nedostavovat se na adresu místa výkonu práce!!!!!!

Hledáme: pro dlouhodobou sploupráci pracovníky na ostrahu různých objektů (administrativní budovy a vstupní recepce, vrátnice, sklady, prodejny, stavby). Nástup možný ihned!
Vhodné i pro osoby se zdravotním postižením.

Nabízíme: práci na Dohodu o provedení práce na dobu určitou do 31. 12. 2016, po zapracování možnost práce na hlavní pracovní poměr, turnusovéh služby, možnost zajištění ubytování, plně hrazený pracovní oděv, zajištění certifikace k výkonu práce strážného.

Požadujeme: výpis z rejstříku trestů, ochotu pracovat na směny (krátký a dlouhý týden), časovou flexibilitu, spolehlivost a pečlivost.

První kontakt se zaměstnavatelem POUZE: telefonicky na č. 724 596 551 nebo zdarma na 800 100 286 v pondělí až pátek od 8:00 do 16:00 hod. nebo e-mailem na: discr@post.cz. Zašlete Váš životopis s telefonickým kontaktem. Na uvedeném pracovišti není přítomna odpovědná osoba.

Volné místo recepční / hlídač / ostaha majetku pro lokalitu Nový Bor.