MECHANIK/-ČKA VÝROBY

  • Jičín

Pracovní místo ( MECHANIK/-ČKA VÝROBY ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

MECHANIK/-ČKA VÝROBY.
V případě zájmu zašlete profesní životopis na e-mailovou adresu: kariera@jsp.cz nebo písemně na adresu firmy - JSP, s.r.o., Raisova 547, 506 01 Jičín.
Požadujeme pečlivost, manuální zručnost, komunikativnost, spolehlivost, výuční list v oboru strojním výhodou.
Vhodné pro absolventy.
Nabízíme jednosměnný provoz, příspěvek na stravování, týden dovolené navíc, prémie. Pracovní poměr na dobu určitou min. 6 měsíců s možností prodloužení.
Volné místo mechanik/-čka výroby pro lokalitu Jičín.