Nabidky-prace.cz server s nabídkou práce online, každý den aktualizace volných míst.

Zubní lékař/ka

Pracovní místo ( Zubní lékař/ka ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Vězeňská služba ČR, Věznice Plzeň, přijme do pracovního poměru na DPČ
ZUBNÍHO LÉKAŘE
jako zástup po dobu dovolené, nemoci či dlouhodobé nepřítomnosti kmenového zubního lékaře
Nabízíme:
- platové ohodnocení 400,- / hod.
- závodní stravování

Požadujeme:
- bezúhonnost
- specializace I. stupně v oboru ...

Mohly by Vás zajímat obory:

Farmacie a zdravotnictví

Další volná místa

SANITÁŘ/KA SANITÁŘ/KA - Místo výkonu práce: Hořovice. Nástup možný ihned. 5 týdnů řádné dovolené, příspěvek na penzijní připojištění, sleva do lékárny. Kontakt: osobně, e-mailem, telefonicky (7:00-15:30 hod.). Volné místo sanitář/ka pro lokalitu Hořovice.
NH Hospital a.s. Hořovice, Inzerováno včera

LÉKAŘ/KA V LÁZEŇSKÉM HOTELU LÉKAŘ/KA V LÁZEŇSKÉM HOTELU Kontakt: pí Eva Kuchařová, tel.: 702 153 251, e-mail: nabor@laznejachymov.cz Požadujeme: - VŠ vzdělání lékařského směru - specializovaná způsobilost RFM, chyrurg, ortoped, revmatolog, neurolog - způsobilost k výkonu ...
Léčebné lázně Jáchymov a. s. Jáchymov, Inzerováno včera

Lékař/ka Vězeňská služba ČR, Věznice Plzeň, přijme do pracovního poměru (i na DPČ) LÉKAŘE Nabízíme: - platové ohodnocení dle § 122 odst. 1 zákona č. 262/2006 Sb., zákoník práce a nařízení vlády č. 564/2006 Sb., o platových poměrech zaměstnanců ve veřejných ...
Vězeňská služba České republiky Plzeň, Inzerováno včera

zavřítzavřít

Buďte první, kdo se dozví o nových nabídkách práce na našem serveru!
Parametry zasílání:

Nabídky práce.cz Vám odešlou upozornění na e-mail
pokud se zveřejnění volné místo dle Vašeho výběru

Odeslat

Po odeslání požadavku upřesněte hledanou pozici Zasílání upozornění lze kdykoliv zrušit