vedoucí technického oddělení

  • Terezín

Pracovní místo ( vedoucí technického oddělení ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Naše společnost SAITECH s.r.o. patří mezi přední dodavatele identifikačních systémů v České republice. Rozvíjíme obchod a služby v dynamické oblasti IT a hledáme nové spolupracovníky.
Vaším úkolem bude:
- Řízení implementačních projektů
- Sledování a řízení servisních činností u zákazníků
- Projektový reporting vedení společnosti
- Sledování klíčových ukazatelů, implementace nástrojů na jejich měření a zlepšování
- Rozvoj HW platformy - spolupráce s oddělením vývoje
- Komunikace se zákazníky v rámci helpdesku
- Odborná poradenská činnost
- Rozvoj svěřeného týmu - odborná školení a vedení týmu
- Montáž, správa a údržba hardwaru a IT periferií u našich zákazníků
- Technická a konzultační činnost
- Spolupráce s integračními partnery
Požadujeme:
- VŠ popř. SŠ vzdělání Elektrotechnického směru
- Prokazatelnou zkušenost s vedením zaměstnanců
- Velmi dobré komunikační schopnosti
- Základy SQL
- Schopnost samostatné práce a rozhodování
- Spolehlivost, zodpovědnost, pečlivost a profesionalitu
- Prezentační a organizační schopnosti
- Chuť profesně se rozvíjet
- Ochota cestovat, časová flexibilita
- Znalost anglického jazyka
- ŘP sk. B
Výhody:
- Zkušenost s řízením projektů
- Zkušenost se správou databází MSSQL, MySQL a ORACLE
- Analytické schopnosti
- Orientace v oblasti zákoníku práce
Nabízíme:
- Motivující ohodnocení ve vazbě na výsledky oddělení
- Profesní rozvoj v mladém kolektivu
- Zázemí stabilní české společnosti
- Ostatní benefity - služební telefon, notebook, stravenky, atd..
V případě zájmu, zasílejte strukturovaný životopis včetně svých kontaktů a fotografie.
Volné míst