Operátoři Call centra

  • Valašské Meziříčí

Pracovní místo ( Operátoři Call centra ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

OPERÁTOŘI CALL CENTRA
DPČ s možností změny na pracovní poměr. Nástup možný ihned.
Požadujeme: Hledáme komunikativního, veselého a příjemného kolegu do našeho přátelského týmu, kterého úlohou bude: telefonická komunikace JENOM se stávajícími zákazníky našich klientů, prezentace doplňkových produktů a služeb, řešení požadavků klientů, zodpovědnost za kvalitu poskytovaných informací
Nabízíme: Naše společnost svým pracovníkům nabízí zajímavé finanční ohodnocení, kariérní růst, pravidelná školení, flexibilní pracovní čas, různé motivační programy, společné teambuildingy, příjemné (až rodinné) pracovní prostředí.
První kontakt: telefonicky od 8-16hod. 725 956 100, e-mail: l.jakusova@paradigmacc.sk
ov. 6.1.2017
Volné místo operátoři call centra pro lokalitu Valašské Meziříčí.