Strojní inženýři kontroly a řízení kvality

  • Karviná

Pracovní místo ( Strojní inženýři kontroly a řízení kvality ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Vaší náplní práce bude:
- zodpovědnost za vstupní kontrolu materiálu (vedení vstupních kontrolorů)
- pravidelný reporting mateřské firmě
- komunikace s dodavateli materiálu
- řešení reklamací vstupního materiálu
- interní audity i audity u dodavatelů (včetně zahraničních)

Požadujeme:
- SŠ nebo VŠ technického směru (nejlépe strojní zaměření) nebo zkušenost v oboru
- znalost Aj na komunikativní úrovni
- znalost MS Office (MS Excel, PowerPoint, Word)
- schopnost týmové práce
- prezentační schopnosti
- ochota jezdit na služební cesty
- ochota pracovat přesčas
- řidičský průkaz sk.B

Výhodou:
- orientace ve výkresové dokumentaci, znalost statistických metod, systémů kvality
- zkušenost se strojírenským průmyslem v oblasti kvality
- práce v programu SAP

Nabízíme:
- práci, která pro Vás bude výzvou
- firmu, které se daří a kde je tým lidí, který chce svou práci dělat stále lépe
- dobrý pocit z toho, že se Vaše nápady realizují
- a také zaměstnanecké výhody (dovolená navíc, cílové odměny, kurzy Aj, stáže v zahraničí, osobní ohodnocení, životní pojištění, dotované firemní stravování, zaměstnanecké slevy a další)
Volné místo strojní inženýři kontroly a řízení kvality pro lokalitu Karviná.