Výzkumní a vývojoví vědečtí pracovníci ve fyzikálních oborech

  • Brno

Pracovní místo ( Výzkumní a vývojoví vědečtí pracovníci ve fyzikálních oborech ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Místo výkonu práce: BRNO
Požadované dovednosti:
Pro nabízenou pozici je nezbytné technické vzdělání (např. fyzika, chemie, nanotechnologie na úrovni minimálně absolventa bakalářského studia). Požadujeme plynulou znalost AJ na úrovni min. C1 ve všech kategoriích. Dále alespoň komunikační znalost druhého světového jazyka.
Nabízíme volné místo experta na technologii Focused Ion Beam - FIB a TEM. Očekáváme zkušenosti se systémy TESCAN FIB-SEM a mikroskopy TEM, dále pak schopnost aplikovat tyto zkušenosti na reálné problémy VaV. Náplní práce bude analýza vzorků za využití moderních technologií SEM, TEM, FIB, FIB-SEM, metodik korelativní mikroskopie. Požadujeme minimální znalost modelovacích programů v oblasti přístrojů částicové optiky.

Souhlas zaměstnavatele se zaměstnanecku kartou.
Volné místo výzkumní a vývojoví vědečtí pracovníci ve fyzikálních oborech pro lokalitu Brno.