Asistent/ka prodeje - pekařského a cukrářského zboží

Pracovní místo ( Asistent/ka prodeje - pekařského a cukrářského zboží ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

místo výkonu práce:Praha
kontakt: Pačesová Alena, e-mail: mimopacesova@seznam.cz
Asistenti prodeje pekařských a cukrářských výrobků - Ječmínek
zajišťují prodej pekařských a cukrářských výrobků,obsluhu zákazníků a dotykové pokladny v moderně zařízených provozovnách. Pracuje se turnus krátký-dlouhý týden nebo možnost dělených směn R+O.
Požadujeme :
* dobré komunikační schopnosti
* bezúhonnost
* spolehlivost
* zodpovědnost
* chuť pracovat a dále se vzdělávat
Nabízíme:
* zázemí silné tuzemské společnosti s možností zajímavých výdělků
* místo výkonu práce Praha - co nejblíže vašemu bydlišti
* zaškolení