MATRIX a.s.

Hlavní účetní

Odeslat

Pracovní náplň
Kontakt zasláním životopisu s průvodním dopisem na e-mail kariera@matrix-as.cz.
- ÚSO
- praxe na pozici samostatné účetní min. 2 roky
- dobrá znalost podvojného účetnictví a daňových předpisů
- uživatelská znalost práce na PC (Word, Excel)
- trestní bezúhonnost
- výhodou znalost informačního systému Helios Orange a řidičský průkaz sk. B
- samostatné vedení účetnictví
- zpracování účetní závěrky
- zpracování výkazů, provádění inventur
- reporting, zpracování rozborů, analýz a statistických výkazů
- zázemí silné, ryze české společnosti, motivující systém odměňování
- závodní stravování, 13. plat.
Volné místo hlavní účetní pro lokalitu Třebešov.

Požadavky
Práce s PC - textový editor (Word), Práce s PC - tabulkový procesor (Excel)

Nabízíme
Nástup možný od: 03. 10. 2017
Směnovost: Jednosměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Hlavní účetní

Minimální požadavky vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Lokalita: Královéhradecký kraj
Obor: Administrativa a organizace, Ekonomika a finance, Věda a výzkum, Audit, daně, účetnictví
Pozici nabízí: MATRIX a.s.
Ulice: 1
Město: Třebešov
PSČ: 516 01

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Ing. Martin Bárta
E-mail: Ing. Martin Bárta

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: MATRIX a.s.