provozní zámečník, lešenář

  • Hodonín

Pracovní místo ( provozní zámečník, lešenář ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Pracoviště: Hodonín, areál elektrárny. Provádění a možné řízení realizace zakázek oprav strojních zařízení
-Vedení montážního deníku
-Vedení ostatní dokumentace potřebné pro vyhodnocení realizace zakázky
-Komunikace s mistrem realizace ohledně realizace zakázek
-Realizace lešenářských prací dle zadání
POŽADUJEME: min. SO v oboru strojírenství/stavebnictví , min. 2 roky praxe na obdobné pozici, vazačský průkaz-není podmínkou, Řp.sk.B, dobré organizační schopnosti,komunikativnost, důslednost
NABÍZÍME: odpovídající platové ohodnocení, firemní benefity, možnost osobního a profesního růstu.
Pokud postoupíte do výběrového řízení, budeme Vás do 14ti dnů kontaktovat s pozváním k osobnímu pohovoru. Pokud kontaktován/-a nebudete, do výběrového řízení jste bohužel nepostoupil/-a. Dovolená navíc, příspěvek na stravování. Kontakt na mail: slowikova@eopru.cz
Volné místo provozní zámečník, lešenář pro lokalitu Hodonín.