PŘÍPRAVÁŘ STAVEB pro středisko Liberec

  • Liberec

Pracovní místo ( PŘÍPRAVÁŘ STAVEB pro středisko Liberec ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Hlavní činnost:
- technická příprava přidělené stavby
- organizace a vyhodnocování výběrových řízení na subdodavatele
- ekonomické sledování výsledků staveb
- tvorba rozpočtů a kalkulace nákladů
- účast na kontrolních dnech
Požadujeme:
- VŠ/SŠ stavební
- praxe výhodou, ne podmínkou, vhodné i pro absolventy
- znalost práce na PC: MS Office, kalkulační software výhodou
- komunikační schopnost, samostatnost, spolehlivost
- ŘP sk. B
Nabízíme:
- samostatnou odbornou práci v týmu
- možnost odborného růstu, jazyková školení
- finanční benefity dle motivačního programu - orientace na ekonomické výsledky staveb
- mobilní telefon, stravenky, 5 týdnů dovolené
- nástupní plat od 22.000,-- Kč (dle délky praxe)
Volné místo přípravář staveb pro středisko liberec pro lokalitu Liberec.