SKLADNÍK/ROZVOZCE

  • Písek

Pracovní místo ( SKLADNÍK/ROZVOZCE ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Pro rozšíření našeho týmu hledáme posilu na pozici obchodního referenta - rozvozce.
Vaší náplní práce bude práce ve skladu, příprava a kontrola zboží, příležitostné rozvozy a komunikace se zákazníky spojená s doručováním zboží.
Budoucího kolegu nebo kolegyni vybíráme z řad schopných a motivovaných lidí s aktivním přístupem k práci.
Co Vám nabízíme?
Zázemí dlouhodobě prosperující české společnosti
Odpovídající platové ohodnocení
Práci na hlavní pracovní poměr
Možnost okamžitého nástupu
Jednosměnný provoz (Pracovní doba: 8.00 - 16:30 hodin)
Příjemné pracovní prostředí, přátelský kolektiv
Práce v Písku
Co od Vás požadujeme?
řidičský průkaz sk. B
spolehlivost
příjemné vystupování
práce s PC (případně zaškolení)
zodpovědnost, ochotu učit se nové věci
Pokud si myslíte, že jste to právě Vy, koho hledáme, a máte zájem zúčastnit se vypsaného výběrového řízení, zašlete nám na emailovou adresu volnamista@vseprotisk.cz svůj strukturovaný životopis. Budeme se na Vás těšit.
Volné místo skladník/rozvozce pro lokalitu Písek.