Programátor PLC a průmyslových systémů

  • Lubná

Pracovní místo ( Programátor PLC a průmyslových systémů ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Místo výkonu práce: RAKO 3 Lubná u Rakovníka
Požadavky: VŠ nebo vyšší odborné vzdělání technického směru, zkušenosti s programováním PLC min. 2 roky, znalost základních prvků automatizace výrobních procesů, znalost anglického jazyka na komunikativní úrovni, pozice je vhodná i pro zahraniční zaměstnance - základní znalost českého jazyka výhodou
Nabízíme: perspektivní zaměstnání v prostředí mezinárodní firmy, možnost zúročení profesních znalostí a zkušeností, motivující finanční ohodnocení, zajímavé zaměstnanecké benefity a řadu sociálních výhod, přátelské prostředí, příležitost k dalšímu profesnímu růstu.
Zaměstnanecké výhody: týden dovolené nad rámec zákona, 13. plat, dotované stravování, příspěvek na rekreaci, sleva na firemní výrobky, výhodné tarify pro zaměstnance i rodinné příslušníky, příspěvek na penzijní připojištění a životní pojištění, apod.
Kontakt: Zuzana Pichrtová 313523792, 739681317 (7:00-15:00), e-mail: zuzana.pichrtova@cz.lasselsberger.com nebo osobně na adrese: Závod RAKO 3, Lubná u Rakovníka (7:00-15:00)
Volné místo programátor plc a průmyslových systémů pro lokalitu Lubná.