Kreativní inženýr (Automotive) - Praha a Mladá Boleslav

Pracovní místo ( Kreativní inženýr (Automotive) - Praha a Mladá Boleslav ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Pro našeho významného zákazníka hledáme více uchazečů na pozice do vývoje a testování elektronických systémů. Pozice jsou určeny pro technicky vzdělané uchazeče se zájmem o automobily a jejich vývoj.

Požadujeme:
- VŠ technické zaměření (informatika, elektronika, doprava) VHODNÉ I PRO ABSOLVENTY
- Zájem o uplatnění v oblasti vývoje a testování elektronických systémů budoucnosti
- Zájem o práci v týmu, podporovaným silným zahraničním zázemím
- Znalost C, C++, Matlab Simulink, zkušenosti s programováním výhodou
- Angličtina nebo němčina – středně pokročilá hlavně v oblasti výpočetní techniky

Nabízíme:
- Ohodnocení s pravidelným nárůstem
- Kafetérii atraktivních benefitů
- Vzdělávání, školení
- Přístup k unikátním know how a práci, která vás bude bavit
- Možnost výkonu práce v Praze či Mladé Boleslavi
- Nástup po domluvě možný ihned
Své životopisy v českém a anglickém/německém jazyce s fotografií zasílejte na zdenek.jasek@maintec.net. Všem vhodným zájemcům odpovíme obratem.