Auto Sael s.r.o.

Výpomoc do servisu

Odeslat

Pracovní náplň
Jedná se o dohodu o provedení práce !!! Jedná se o pozici výpomoc do servisu !!! Místo výkonu práce: Truhlářská 11, 350 02 Cheb a Karlovarská 140, 357 35 Chodov u Karlových Varů. Výše odměny z DPP: 3.000,- Kč (dle zakázek). Náplň práce: výpomoc do autoservisu (převážně na přezouvání pneumatik). Kontakt pro zájemce: e-mailem.
Volné místo výpomoc do servisu pro lokalitu Cheb.

Nabízíme
Nástup možný od: 24. 11. 2017
Směnovost: Pružná pracovní doba

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Výpomoc do servisu

Minimální požadavky vzdělání: Střední odborné (vyučen)
Lokalita: Karlovarský kraj
Obor: Strojírenství, Výroba, provoz a řemesla, Automobilový průmysl
Pozici nabízí: Auto Sael s.r.o.
Ulice: Truhlářská 2061
Město: Cheb
PSČ: 350 02

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Jana Zaprihačová
E-mail: Jana Zaprihačová

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: Auto Sael s.r.o.