STROJNÍK CHLAZENÍ, TOPIČ

  • Opava

Pracovní místo ( STROJNÍK CHLAZENÍ, TOPIČ ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

SOU v oboru: Chladírenský mechanik, Strojník chlazení, praxe v oboru, zkušenosti s čpavkovým okruhovým chlazením, ochota vzdělávat se a samostatnost, manuální zručnost, komunikativnost, průkaz topiče kotelny 4. třídy výhodou!!
Mzda od 13 000 - 17 000 Kč, pracovní smlouva na dobu určitou, nástup ihned, 3-směnný provoz, pracoviště: Opava. Nabízíme: výkonnostní bonusy, pracovní prostředí stabilní české společnosti, závodní stravování, vstupní lékařská prohlídka zdarma, nákup masa a uzenin za zvýhodněnou zaměstnaneckou cenu, péče o pracovní oděv.
Náplň práce: opravy a seřizování strojů a zařízení chlazení v potravinářském provozu, preventivní údržba potravinářských strojů a chladírenského zařízení, hledání řešení při vzniklých poruchách.
KO: Homolová Adriana, tel.: 702 197 409 (volejte úterý a čtvrtky), e-mail: adriana.homolova@bivoj.cz, po předchozí tel. domluvě možno přijít v úterý a čtvrtky i na pracoviště: Jateční 23a, Opava
Volné místo strojník chlazení, topič pro lokalitu Opava.