GW LOGISTICS a.s.

ŘIDIČ SILNIČNÍCH MOTOROVÝCH VOZIDEL

Odeslat

Pracovní náplň
Místo výkonu práce: Pekárenská 255/77, 370 04 Č. Budějovice, jízdy po Evropě.
Požadavky: řidičské oprávnění sk.C+E
Nabízíme: dovolená navíc, příspěvek na penzijní připojištění
Kontakt telefonicky nebo osobně (7:00 - 15:00 hod.) na firmě nebo e-mailem.
Volné místo řidič silničních motorových vozidel pro lokalitu České Budějovice.

Nabízíme
Nástup možný od: 01. 10. 2016
Směnovost: Pružná pracovní doba

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: ŘIDIČ SILNIČNÍCH MOTOROVÝCH VOZIDEL

Minimální požadavky vzdělání: Základní + praktická škola
Lokalita: Jihočeský kraj
Obor: Doprava a logistika
Pozici nabízí: GW LOGISTICS a.s.
Ulice: Pekárenská 255
Město: České Budějovice
PSČ: 370 04

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Lenka Peprná
E-mail: lenka.peprna@gwlogistic.cz
Telefon: +420 389 009 169

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: GW LOGISTICS a.s.