Česká pojišťovna a.s. SPECIALISTA PRODEJE PRO STÁVAJÍCÍ ZÁKAZNÍKY

SPECIALISTA PRODEJE PRO STÁVAJÍCÍ ZÁKAZNÍKY

Odeslat

Pracovní náplň
A11 14/7/2017
vhodné pro komunikativní lidi, kteří se chtějí dále vzdělávat v oblasti financi, předchozí zkušeností v této oblasti výhodou, základy PC, komunikativnost, schopnost řídit svůj čas, výhodou řidičský průkaz B, jedná se o telefonní a osobní kontakt s klienty, modelace návrhů smluv a jiné, práce v oblasti Frýdku-Místku, nabízíme bezplatné školení, informativní schůzku po předchozí telefonické domluvě.
Volné místo specialista prodeje pro stávající zákazníky pro lokalitu Frýdek-Místek.

Nabízíme
Nástup možný od: 01. 07. 2017
Směnovost: Pružná pracovní doba

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: SPECIALISTA PRODEJE PRO STÁVAJÍCÍ ZÁKAZNÍKY

Minimální požadavky vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Lokalita: Moravskoslezský kraj
Obor: Ekonomika a finance, Obchod, prodej a nákup
Pozici nabízí: Česká pojišťovna a.s.
Město: Frýdek-Místek

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Ing. Ivana Šťastná
Telefon: +420 724 687 482

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: Česká pojišťovna a.s.