SPECIALISTA/KA PRODEJE PRO STÁVAJÍCÍ ZÁKAZNÍKY

Pracovní místo ( SPECIALISTA/KA PRODEJE PRO STÁVAJÍCÍ ZÁKAZNÍKY ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
A11 a:4/10/2017
Zaměstnání vhodné pro komunikativní lidi, kteří se chtějí dále vzdělávat v oblasti financi, předchozí zkušeností v této oblasti výhodou, základy PC, komunikativnost, schopnost řídit svůj čas, výhodou řidičský průkaz B, jedná se o telefonní a osobní kontakt s klienty, modelace ...

Mohly by Vás zajímat obory:

Ekonomika a finance
Obchod, prodej a nákup