AUTO KÁPL s.r.o.

AUTOMECHANIK

Odeslat

Pracovní náplň
Požadujeme: vyučení v oboru, ŘP sk. B
Pracovní doba: 1 směna 7:30-16:00; mzda od 15.000,- Kč
- vhodné i pro absolventy
Volné místo automechanik pro lokalitu Dobev.

Nabízíme
Nástup možný od: 04. 10. 2017
Směnovost: Jednosměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: AUTOMECHANIK

Minimální požadavky vzdělání: Střední odborné (vyučen)
Lokalita: Jihočeský kraj
Obor: Strojírenství, Výroba, provoz a řemesla, Automobilový průmysl
Pozici nabízí: AUTO KÁPL s.r.o.
Ulice: 41
Město: Dobev
PSČ: 397 01

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Václav Kápl
E-mail: Václav Kápl
Telefon: +420 602 433 917

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: AUTO KÁPL s.r.o.