AUTOMECHANIK

Pracovní místo ( AUTOMECHANIK ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Požadujeme: vyučení v oboru, ŘP sk. B
Pracovní doba: 1 směna 7:30-16:00; mzda od 15.000,- Kč
- vhodné i pro absolventy
Volné místo automechanik pro lokalitu Dobev.

Mohly by Vás zajímat obory:

Strojírenství
Výroba, provoz a řemesla
Automobilový průmysl

Další volná místa

AUTOMECHANIK - KAROSÁŘ vyučen v oboru, praxe vítána - zaučíme Volné místo automechanik - karosář pro lokalitu Týn nad Vltavou.
AUTOSERVIS NOVOTNÝ spol. s r.o. Týn nad Vltavou, Inzerováno včera

opravář, zámečník Místo výkonu práce: Valtínov; vyučení v oboru opravář zemědělských strojů nebo automechanik; ŘP sk. B; svářečský průkaz; pracovní poměr na dobu neurčitou; NUTNO SI PŘEDEM DOMLUVIT TELEFONICKY SCHŮZKU Volné místo opravář, zámečník pro lokalitu ...
Czech Canada s.r.o. Kunžak, Inzerováno před 2 dny

MONTÉR TOČIVÝCH STROJŮ (zámečník) Popis funkce: provádění údržby a oprav čerpacích zařízení a jiných točivých strojů nástup dohodou, ranní směna (6-14 hod.), mzda od 20 00 Kč dle kvalifikace a dosažené praxe, práce v místě servisního střediska Vzdělání: vyučení v oboru strojním ...
SIGMA GROUP a.s. Temelín, Inzerováno před 2 dny