AUTOMECHANIK

Pracovní místo ( AUTOMECHANIK ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Požadujeme: vyučení v oboru, ŘP sk. B
Pracovní doba: 1 směna 7:30-16:00; mzda od 15.000,- Kč
- vhodné i pro absolventy
Volné místo automechanik pro lokalitu Dobev.

Mohly by Vás zajímat obory:

Strojírenství
Výroba, provoz a řemesla
Automobilový průmysl

Další volná místa

AUTOMECHANIK Požadujeme: vyučení v oboru výhodou, ŘP sk. B Pracovní doba: 1 směna 7:30-16:00; hrubá mzda od 20 000 Kč + osobní hodnocení - vhodné i pro absolventy Volné místo automechanik pro lokalitu Dobev.
AUTO KÁPL s.r.o. Dobev, Inzerováno před 2 dny

Mechanik/opravář stavebních strojů Požadujeme: SOU v oboru automechanik nebo opravář zemědělských strojů, ŘP sk. C, E a profesní průkaz výhodou, svářečský průkaz výhodou, pracovitost, samostatnost, časová flexibilita, praxe v oboru autoelektrikář výhodou. Volné místo mechanik/opravář ...
STRABAG BMTI s.r.o. Pelhřimov, Inzerováno před 3 dny

AUTOMECHANIK V DOLNÍCH SLOVĚNICÍCH Česká společnost s více než 20 letým působením na českém trhu hledá vhodného kandidáta na pozici automechanika do firemního sevisu v Dolních Slověnicích u Lišova. Náplň práce: stanovení diagnózy poruch, provádění oprav a výměny jednotlivých ...
CORAX spol. s r.o. Lišov, Inzerováno před 3 dny