SEŘIZOVÁNÍ A OBSLUHA CNC FRÉZKY

  • Šimonovice

Pracovní místo ( SEŘIZOVÁNÍ A OBSLUHA CNC FRÉZKY ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Jedná se o práci při zakázkové výrobě výrobků z plastů pro různé oblasti použití. Práce je vykonávána v malém stabilním kolektivu, který úzce kooperuje při výrobě dílů. Na výrobu obrobků CNC frézky navazují další úkony. Jedná se o malosériovou výrobu frézovaných dílů z deskového materiálu (2D či 3D obrábění)
U uchazečů oceníme:
- SŠ vzdělání nejlépe strojní (nebo jiný technický obor)
- Zkušenost s programováním strojů
- Znalost CAD/CAM programů
- Technická zručnost
- Spolehlivost a pečlivost,
- Zodpovědnost, flexibilita
Nabízíme:
- Zajímavou a kreativní práci s moderní technologií
- Motivační mzdové ohodnocení podle zkušeností
- Odměny dle splněné práce
- Pracovní poměr na dobu neurčitou s 3-měsíční zkušební dobou
- Práce v malém kolektivu v jednosměnném provozu
- Nástup ihned
- Mzda 20-25.000,- Kč dle zkušeností
Náplň práce:
- Obsluha CNC routeru - obrábění plastů a lehkých slitin
- Programování CNC v příjemném grafickém rozhraní
- Organizace a plánování výroby, výroba malých sérií
- Koordinace s ostatními technologiemi pro tváření plastů
Poznámka:
V případě zájmu zasílejte Vaše životopisy na e-mailovou adresu ludek.rousek@rapplast.czMísto výkonu práce: Liberec, Šimonovice

Zájemci se mohou hlásit e-mailem formou strukturovaného životopisu.
Volné místo seřizování a obsluha cnc frézky pro lokalitu Šimonovice.