Speciální pedagog-etoped/ka

  • Přestavlky

Pracovní místo ( Speciální pedagog-etoped/ka ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Místo výkonu práce: Přestavlky 2
NÁPLŇ PRÁCE: speciální. pedagog. diagnostika, koordinace individuálních vzdělávacích plánů, speciálně pedagogická činnost s dítětem i skupinami.
POŽADUJEME: vzdělání dle zákona č. 563/2004Sb, o pedagogických pracovnících, v platném znění, v oboru speciální pedagog, flexibilitu, inovativní přístupy, schopnost náhledu na problematiku ohrožených dětí
ZAMĚSTNANECKÉ VÝHODY: podnikové stravování, čerpání výhod FKSP.
První kontakt učiňte prosím na výše uvedeném telefonním čísle Po-Pá 7-15,30hod., na e-mailové adrese, kam zašlete svůj životopis nebo přímo na provozovně. Předem si ale domluvte termín návštěvy, aby byl zodpovědný pracovník přítomen. Termín pro příjem životopisů je ke 30.9.2016.
Volné místo speciální pedagog-etoped/ka pro lokalitu Přestavlky.