lektor - instruktor skupiny přípravy řidičů silničních vozidel

  • Vyškov

Pracovní místo ( lektor - instruktor skupiny přípravy řidičů silničních vozidel ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

PP na dobu určitou s možností prodloužení. Příspěvek na podnikové stravování (z FKSP)
Požadavky:
- držitel ŘP sk.C
- držitel osvědčení k řízení vozidel ozbrojených sil sk. V-C (výhodou)
- držitel úplného profesního osvědčení - Učitel řidičů automobilů - C
- práce v aplikacích MS Office a MS Outlook na uživatelské úrovni
- aktivní znalost pedagogických zásad ve vzdělávání osob
- zdravotní způsobilost k řízení motorových vozidel
- znalost právních předpisů v oblasti silniční dopravy
Doporučené dovednosti nebo zkušenosti:
- praxe s výukou a výcvikem řidíčů k získávání řidičského oprávnění
- manuální zručnost při provádění údržby a drobných oprav vozidel
- zkušenosti s tvorbou odborných publikací
Předchozí praxe:
- činnost související s výukou a výcvikem řidičů v autoškole
Náplň práce: vzdělávací činnost zaměřená na výuku pravidel a zákonných norem o silničním provozu, o bezpečnosti silničního provozu, nauce o konstrukci vozidla, ochraně životního prostředí a zdravotní přípravě k získání řidičského oprávnění k řízení motorových vozidel a osvědčení k řízení vozidel ozbrojených sil. Plnění úkolů pedagogického vedoucího učebních skupin odborných řidičských kurzů. Tvorba metodik, lekčních fondů a výcvikových pomůcek pro potřeby přípravy řidičů. Vedení praktického výcviku ve ztížených klimatických podmínkách, denní a inoční době, podle plánu výuky a výcviku.
Zodpovědnost za přidělené vozidlo a materiál pro zabezpečení výuky a výcviku.
Kontakt telefonicky Po - Čt od 7 - 16 hod., Pá od 7 - 13:30 hod. na tel.: 973 451 951, 602 643 987 mjr. Ing. Rudolf Černý
Volné místo lektor - instr