Automechanik - autoelektrikář

Pracovní místo ( Automechanik - autoelektrikář ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Místo výkonu práce: Lukostřelecká 1154, Česká Lípa.
Praxe v oboru nutná. ŘP sk. B - nutný. Znalost v oboru autoelektrikářství.
Navýšení mzdy dle šikovnosti a odvedené práce.
Volné místo automechanik - autoelektrikář pro lokalitu Česká Lípa.

Mohly by Vás zajímat obory:

Strojírenství
Výroba, provoz a řemesla
Automobilový průmysl

Další volná místa

Automechanik Místo výkonu práce:Přístavní č.p. 837/85, Krásné Březno, Ústí nad Labem. Popis pracovního místa: automechanické opravy, servisní prohlídky, diagnostika závad, drobné autoelektrikářské práce. Požadujeme: min. vzdělání, vyučen jako automechanik, ...
KOPECKÝ AUTO s.r.o. Ústí nad Labem, Inzerováno před 6 dny

AUTOELEKTRIKÁŘ/KA - AUTOMECHANIK/ČKA Vyučení v oboru autoelektrikář, automechanik nebo strojař apod. ŘP sk. C výhodou Práce možná i na zkrácený úvazek nebo na dohodu o provedení práce Hlásit se telefonicky Volné místo autoelektrikář/ka - automechanik/čka pro lokalitu Liberec.
Tachografy Liberec s.r.o. Liberec, Inzerováno déle jak týden

Mechanik opravář silničních motorových vozidel - pro nákladní a užitková vozidla Místo výkonu práce: Přístavní č.p. 35, Ústí nad Labem. Požadujeme: Řidičský průkaz skupiny C,E výhodou, NJ a AJ výhodou, znalost autoelektriky výhodou. Nabízíme: mzdu 25 000 - 35 000,- Kč., stravenky, dovolenou navíc. Hlásit se osobně PO - PÁ od ...
S. & W. Automobily s.r.o. Ústí nad Labem, Inzerováno déle jak týden