Martin Potůček

Automechanik - autoelektrikář

Odeslat

Pracovní náplň
Místo výkonu práce: Lukostřelecká 1154, Česká Lípa.
Praxe v oboru nutná. ŘP sk. B - nutný. Znalost v oboru autoelektrikářství.
Navýšení mzdy dle šikovnosti a odvedené práce.
Volné místo automechanik - autoelektrikář pro lokalitu Česká Lípa.

Požadavky
Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

Nabízíme
Nástup možný od: 04. 10. 2017
Směnovost: Jednosměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Automechanik - autoelektrikář

Minimální požadavky vzdělání: Střední odborné (vyučen)
Lokalita: Liberecký kraj
Obor: Strojírenství, Výroba, provoz a řemesla, Automobilový průmysl
Pozici nabízí: Martin Potůček
Ulice: Lukostřelecká 1154
Město: Česká Lípa
PSČ: 470 01

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Martin Potůček
Telefon: +420 608 116 677

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: Martin Potůček