Expedienti

  • Hodějice

Pracovní místo ( Expedienti ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Požadavky:
schopnost vysokého pracovního nasazení
spolehlivost a pracovitost, preciznost
technické myšlení
orientace v technické dokumentaci
ochota učit se

Popis práce:
nakládání hotových výrobků na palety

Zaměstnavatel nabízí:
zázemí stabilní a rozvíjející se společnosti
práci v příjemném a moderním pracovním prostředí, podporu pitného režimu zaměstnanců
motivující finanční ohodnocení
plnohodnotný 13. plat
příspěvek na dovolenou (3.000 – 5.000 Kč/rok)
věcné a finanční dary při životním jubileu
zvýhodněný mobilní tarif pro 2 Vámi zvolená telefonní čísla (volání zdarma mezi těmito čísly, výhodné ceny volání a datových tarifů)
zaměstnanecké slevy na výrobky
příspěvek na závodní stravování
5 týdnů dovolené
navýšené stravné (diety) při zahraničních služebních cestách
možnost účastnit se společně s ostatními zaměstnanci kulturních a sportovních akcí (divadlo apod.)
adaptace zaměstnance, zaškolení zkušeným kolegou
doprava do zaměstnání zdarma firemním autobusem
kvalitní osobní ochranné pracovní pomůcky
Volné místo expedienti pro lokalitu Hodějice.