dělník keramické výroby

  • Bechyně

Pracovní místo ( dělník keramické výroby ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

třísměnný a nepřetržitý provoz
Kontrola - vjezd se sušárenským vozem na točnu, vložení umyvadla do kabiny, kontrola určených míst petrolejem, doretuš spár v místě srazu, ofouknutí celého kusu od prachu
Obsluha robotizované glazovací linky, zakládka - kontrola výrobku, ofouknutí výrobku vzduchem, umístění výrobku na pracovní místo dle šablony, předstřik předepsaných míst, vytření zbytku glazury, lepení loga, čištění dosedacích ploch, zakládka na pecní vozy.
nabízíme zajímavou práci v prostředí stabilní mezinárodní společnosti, finanční ohodnocení odpovídající znalostem, dovednostem a zkušenostem, zaměstnanec. výhody, možnost ubytování,
pož.: vyučení - nejlépe v oboru keramik, výborný zdravotní stav - práce ve fyzické zátěži, spolehlivost,
výbornou docházku a ochotu pracovat,
5 týdnů dovolené, stravování, rehabilitace, příspěvky na penzijní a životní pojištění
záklaní znalost českého jazyka
Volné místo dělník keramické výroby pro lokalitu Bechyně.