Frézař (klasická frézka)

  • Šlapanice

Pracovní místo ( Frézař (klasická frézka) ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

První kontakt telefonicky nebo e-mailem: michaela.mala@imi-critical.com

Náplň práce:
Obrábění na klasické frézce
Čtení a použití technických podkladů
Sestavení nástrojů a materiálů, určení parametrů řezu
Práce s měřidly

Požadavky:
Zkušenosti s obsluhou frézky
Orientace v normách a v technických podkladech pro obrábění
Schopnost volby postupu práce
Manuální zručnost, zodpovědnost
Ochota pracovat v třísměnném provozu

Nabízíme zázemí silné a stabilní mezinárodní společnosti s 14-ti letou tradicí v Brně a dlouhodobou pracovní perspektivou
moderní technologické vybavení v přesné kusové výrobě
možnost profesního rozvoje a seberealizace
práci v mezinárodním týmu
příjemné pracovní prostředí
zajímavé finanční ohodnocení
soustavné vzdělávání, možnost výuky jazyka pro každého zaměstnance
5 týdnů dovolené
nadstandardní příspěvky na stravování, závodní stravování
životní připojištění a další

souhlas zaměstnavatele se zaměstnaneckou kartou
Volné místo frézař (klasická frézka) pro lokalitu Šlapanice.