Notářský koncipient / Notářská koncipientka

  • Most

Pracovní místo ( Notářský koncipient / Notářská koncipientka ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Požadavky:
Vysokoškolské vzdělání v magisterském oboru práva. Schopnost samostatné práce, orientace v platném právu, vysoké pracovní nasazení, komunikační schopnosti, reprezentativní vystupování, pečlivost, zodpovědnost, znalost práce na PC, MS Office a ochotu učit se novým věcem. Aktivní znalost anglického nebo německého jazyka. Řidičský průkaz skupiny B. Vhodné pro absolventy, praxe v notářské či advokátní kanceláři výhodou.
Náplň práce:
Práce zejména v oboru pozůstalostního práva, práva obchodních korporací, manželského majetkového práva, nemovitých věcí a jiných soukromoprávních okruhů. Náplň práce: příprava podkladů pro notáře, jednání v pozůstalostních řízeních, jednání s klienty, osvědčovací činnost.
V případě zájmu o tuto pozici zasílejte své strukturované životopisy na emailovou adresu: asalajkova@notarka-most.cz
Volné místo notářský koncipient / notářská koncipientka pro lokalitu Most.