LFTA s.r.o.

Zedníci, kamnáři, dlaždiči a montéři suchých staveb

Odeslat

Pracovní náplň
Jedná se o výstavbu sídla firmy v Táboře.
Speciální požadavky - znalosti: šikovnost, pracovitost, schopnost pracovat v partě.
Pracovní doba od 7 - 15,30 hod.
Volné místo zedníci, kamnáři, dlaždiči a montéři suchých staveb pro lokalitu Tábor.

Nabízíme
Nástup možný od: 07. 11. 2017
Směnovost: Jednosměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Zedníci, kamnáři, dlaždiči a montéři suchých staveb

Minimální požadavky vzdělání: Základní + praktická škola
Lokalita: Jihočeský kraj
Obor: Stavebnictví a reality, Výroba, provoz a řemesla, Průmysl
Pozici nabízí: LFTA s.r.o.
Ulice: Chýnovská 262
Město: Tábor
PSČ: 391 56

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Lukáš Hůlka
E-mail: Lukáš Hůlka
Telefon: +420 725 585 616

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: LFTA s.r.o.