Skladový manipulant/manipulantka

  • Dolní Lhota

Pracovní místo ( Skladový manipulant/manipulantka ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Vaší pracovní náplní bude:

* příprava zboží k expedici dle objednávky
* nakládka připraveného zboží
* odpovědnost za správné naložení a zabezpečení nákladu
* zodpovědnost za správné uložení zboží ve skladu
* svoz výrobků z jednotlivých provozů do skladu
* inventarizace skladu

Očekáváme od Vás:

* praxi v řízení vysokozdvižného vozíku (výdodou)
* práce s PC (základní orientace, zkušenost s informačním systémem)
* odpovědnost, spolehlivost a týmovou práci
* dobrý zdravotní stav (manipulace se zbožím)

Nabízíme Vám:
* práci ve dvousměnném provozu (ranní/odpolední)
* osmihodinové směny
* naturální odměny
* výhodný telefonní tarif
* slevy ve firemní prodejně
* příspěvek na stravování
* zdravotní volno 5 dnů
* ucelený benefitní systém
* odpovídající mzdové ohodnocení
PRÁCE JE VHODNÁ I PRO ŽENY, KTERÉ JSOU ZRUČNÉ A MAJÍ ŘP. sk. B NEBO ZKUŠENOST S VZV
Volné místo skladový manipulant/manipulantka pro lokalitu Dolní Lhota.