Lékař - vedoucí zdravotnického střediska

  • Karviná

Pracovní místo ( Lékař - vedoucí zdravotnického střediska ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Platové rozpětí je uvedeno dle nařízení vlády platného od 1.1.2017. Dále nabízíme - osobní příplatek po ukončení zkušební doby, 25 dnů dovolené + 5 dnů dodatkové dovolené + 5 dnů indispozičního volna, profesní růst a další zaměstnanecké benefity.
Požadujeme osobnostní způsobilost, bezúhonnost, dobrý zdravotní stav, kvalifikační předpoklady a požadavky dle zákona č. 95/2004 Sb. (vysokoškolské vzdělání v magisterském studijním programu Všeobecné lékařství a specializovaná způsobilost k výkonu povolání lékaře v oboru všeobecné lékařství).
Předpokládaný nástup dohodou.
Písemnou žádost o přijetí do pracovního poměru, doplněnou o strukturovaný životopis a kopie dokladů o nejvyšším dosaženém vzdělání a kopie dokladu o specializované způsobilosti přijímá oddělení personální.
Volné místo lékař - vedoucí zdravotnického střediska pro lokalitu Karviná.