Nabidky-prace.cz server s nabídkou práce online, každý den aktualizace volných míst.

Zedníci

Pracovní místo ( Zedníci ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Z: 23. 8. 2016. a: 16.12.2016.
místo vhodné i pro zaměstnaneckou kartu

Místo výkonu práce: Moravskoslezský kraj. Hledáme vhodného uchazeče na zednické práce. Požadujeme řidičský průkaz skupiny B - aktivní řidič, zkušenosti v oblasti výstavby rodinných domů. Praxe v oboru min. 5 let, ...

Mohly by Vás zajímat obory:

Stavebnictví a reality
Výroba, provoz a řemesla
Průmysl

Další volná místa

OPERÁTORKA JEHLENÍ Hledáme kandidátky pro manuální práci ve Zlíně:
Grafton Recruitment s.r.o. ZÍLN, Plný úvazek, Inzerováno včera

STAVEBNÍ INŽENÝR - šance pro absolventy Vystudoval jste stavební fakultu? Je Vaším snem dělat stavebního inženýra? Pokud ano je tu příležitost pro Vás.
Grafton Recruitment s.r.o. Plný úvazek, Inzerováno včera

FRONT END DEVELOPER Náplň práce:- vytvářet webové a mobilní aplikace- implementovat aplikace pomocí JavaScriptu, SASS / CSS a značení- psát a udržovat technickou dokumentaci týkající se procesů a workflow
Grafton Recruitment s.r.o. Plný úvazek, Inzerováno včera

zavřítzavřít

Buďte první, kdo se dozví o nových nabídkách práce na našem serveru!
Parametry zasílání:

Nabídky práce.cz Vám odešlou upozornění na e-mail
pokud se zveřejnění volné místo dle Vašeho výběru

Odeslat

Po odeslání požadavku upřesněte hledanou pozici Zasílání upozornění lze kdykoliv zrušit