Montážní pracovník interiérových dveří

  • Znojmo

Pracovní místo ( Montážní pracovník interiérových dveří ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Požadavky: ŘP sk. B, manuální zručnost, logické a technické myšlení, spolehlivost, samostatnost, časová flexibilita, dobrý zdravotní stav s ohledem na fyzicky náročnou práci.
Náplň práce: montáž interiérových dveří a jednotlivých doplňků.
Práce ve stabilní společnosti, dobré platové podmínky, služební auto a telefon k dispozici.
Životopisy zasílejte na e-mail: personalni@oknamacek.cz, do předmětu e-mailu napište MONTÁŽNÍK-INTERIÉR-ZNOJMO
Volné místo montážní pracovník interiérových dveří pro lokalitu Znojmo.